STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA REFERENCJE GALERIA WYPOŻYCZALNIA KONTAKT


Szanowni Państwo,

mamy przyjemność przedstawić Wam ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w świadczeniu usług cateringowych typu party serwis. Chętnie podejmujemy się kompleksowej organizacji imprez, zapewniając klientowi obok cateringu zabezpieczenie lokalizacji, rozrywkę, sprzęt, dowóz osób itp.
Organizujemy i obsługujemy spotkania biznesowe, konferencje, seminaria, narady, imprezy integracyjne, studniówki, wesela, lunche, pikniki i wszystkie te przedsięwzięcia, w których nasza pomoc może być przydatna. Zorganizujemy zarówno wielotysięczną imprezę plenerową, jak i liczące nawet tysiąc uczestników spotkanie zasiadane.
Usługę możemy wykonać w dowolnym miejscu na terenie kraju, zarówno wskazanym przez naszego klienta jak i specjalnie przez nas wybranym zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta. Dysponujemy lokalizacjami w salach bankietowych, ośrodkach konferencyjnych w pobliżu dużych aglomeracji miejskich, odrestaurowanych pałacykach na wsi, urokliwych miejscach piknikowych wśród lasów i jezior.
Jesteśmy gotowi przygotować rozrywkę zgodnie z oczekiwaniami i gustami klienta. Może to być koncert muzyki klasycznej, występ zespołu rockowego, nauka gry w golfa, kulig z pochodniami, pokazy sztucznych ogni, treningi na specjalnym torze motocrossowym, loty paralotnią, rywalizacja w paint ballu i wiele innych atrakcji.
Zatrudniamy znakomicie przygotowanych pracowników z długoletnią praktyką. Przy projektowaniu dekoracji współpracujemy z zawodowymi scenografami i florystami. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na kompleksową realizację w dowolnym miejscu i niezależnie od warunków atmosferycznych. Menu ustalamy indywidualnie z kontrahentem chętnie służąc poradą i pomocą, dzięki czemu udaje się nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i sprostać wysublimowanym gustom. Obsługujemy firmy, urzędy, stowarzyszenia, fundacje, osoby prywatne.

STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA REFERENCJE GALERIA WYPOŻYCZALNIA KONTAKT2